Customer Service

Miranda

Miranda Ottevanger

Manager Customer Service

miranda@bsb.nl +31 (0)76 751 2004
annemarie

Annemarie Keijzer

Medewerker Customer Service

annemarie@bsb.nl +31 (0)76 751 2031
margareth

Margareth Jansma

Medewerker Customer Service

margareth@bsb.nl +31 (0)76 751 2002

GS1 databeheer

claudia

Claudia Rullens

Medewerker Customer Service

claudia@bsb.nl +31 (0)76 751 2001

Customer & Partner Care Optimization

yolanda

Yolanda Lamars

Medewerker Customer & Partner Care Optimization

yolanda@bsb.nl +31 (0)76 751 2003

Verkoop binnendienst

danny

Danny van der Tuuk

Sr. Medewerker Verkoop Binnendienst

+31 (0)76 751 2011
renata

Renata Scherders

Medewerker Verkoop Binnendienst

renata@bsb.nl +31 (0)76 751 2012
lydia

Lydia Prins

Medewerker Verkoop Binnendienst

lydia@bsb.nl +31 (0)76 751 2013