Ons warehouseteam bestaat uit een vaste kern van medewerkers. Dit is onze vaste waarde in warehouse. Naast ons vaste team werken we ook met een flexibele schil aan medewerkers in ons warehouse. Afhankelijk van de drukte varieert deze groep van 25 tot 45 personen. 

Warehouse management

bas

Bas Blom

Warehouse Manager

bas@bsb.nl +31 (0)76 751 2033
jolanda

Jolanda Govaarts

Warehouse coördinator

jolanda@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
dylan

Dylan Burghout

Medewerker bedrijfsbureau

dylan@bsb.nl +31 (0)76 751 2029

In- en outbound

wim

Wim Verdaasdonk

Teamleider

wim@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
jij

Assistent Teamleider

+31 (0)6 55 83 73 58
marcel

Marcel Dollekens

Hef- & Reachtruckchauffeur

marcel@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
Rinus

Rinus Wezenbeek

Hef- & Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
graham

Graham Creed

Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
maikel

Maikel Mol

Hef- & Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
andré

André Sikkens

Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2026
Serkan

Serkan Yilmaz

Heftruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2026

Orderpick

rob

Rob Verdaasdonk

Teamleider Orderpick

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
david

David Jasperse

Teamleider

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
bavon

Bavon Yuya

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
berry

Berry Tax

Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Declan

Declan Vis

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Dirk

Dirk Bot

Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Zsolt

Zsolt Kapusi

heftruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Jordy

Jordy van Elven

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Piet

Piet Emmers

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Helma

Helma Diepeveen

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Freek

Freek Spithorst

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Nicky

Nick van Weezenbeek

Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
thomas

Thomas Arts

Heftruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Petrus

Petrus Shiimi

Hef- & Reachtruckchauffeur

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
Robert

Robert Kujawinski

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
nick

Nick Pullens

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029
bekir

Bekir Coskun

Orderpicker

warehouse@bsb.nl +31 (0)76 751 2029

Emballage

Rick

Rick Burghout

Vervangend Teamleider Emballage

rick@bsb.nl +31 (0)76 751 2030
andrzej

Andrzej Czajkowski

Assistent Teamleider

emballage@bsb.nl +31 (0)6 39148697
Vasile

Vasile Pruteanu

Assistent Teamleider

emballage@bsb.nl +31 (0)6 39148697
robert

Robert Dumitru

Heftruckchauffeur

emballage@bsb.nl +31 (0)6 39148697
richard

Richard van den Broek

Emballage medewerker

emballage@bsb.nl +31 (0)6 39148697
maria

Maria Dumitru

Emballage medewerker

emballage@bsb.nl +31 (0)6 39148697